.

Hlavní zpráva

Od 7.1.2019 začíná nové pololetí a tím i zápisy do jednotlivých oddílů. Budeme se na Vás těšit v tělocvičně.

Vítejte u nás!

V době jarních prázdnin (25. 2. - 3. 3. 2019) se z důvodu opravy podlahové krytiny nebudou konat žádné lekce cvičení. Budeme se na Vás opět těšit v pondělí 4. 3..


Dne 12. 3. 2019 se budou konat v hale TJ Slavoj Plzeň závody "Zdatnost v tělocvičně" v kategoriích mladší žáci a žákyně a starší žáci a žákyně. Sraz cvičenců a cvičenek je v 15:30. Samotné závody začnou v 16:00. 


Nabídka jiného subjektu TJ Slavoj Plzeň

Bistro na Slavoji chystá Příměstský tábor pro děti od 6-14 let věku, v době Jarních prázdnin, tj. 25.2.- 1.3... Děti se můžou těšit na zázemí tělocvičen se sportovním i kreativním vyžitím. Pokud bude sníh, tak sáňkování, bruslení. Zajištěna svačina, oběd i odpolední svačina. Info u Jan Šlehofer, 734181698, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , FB: Jaculus sport

Fotografie z akcí naleznete na https://chiochips.rajce.idnes.cz/. Na uvedeném odkazu se také můžete navíc podívat na videa z akcí. Fotografie je rovněž možné nalézt zde na stránkách v záložce Fotogalerie.

Cílem sportovních oddílů v Asociaci sport pro všechny je zpřístupnit pohybové aktivity široké veřejnosti v rámci rekreační tělesné výchovy a sportu. Umožnit tělovýchovné a sportovní vyžití všem zájemcům bez talentových i věkových omezení a přispět tak k upevnění zdraví a psychické pohody.

Naší snahou je získat a udržet dobrou tělesnou kondici cvičenců a zároveň přispět k odreagování se od denních starostí. Nabízíme pohybové aktivity přiměřeně náročné jednotlivým věkovým kategoriím tak, aby se organismus mládeže rozvíjel a u straších se jeho funkce udržovaly na optimální úrovni.

Naše kategorie:

 

Ankety

Líbí se Vám stránky?
 

Kdo je online ?

Právě připojeni - hostů: 12